Zarabianie w Internecie
     OFERTA : SERWISY EROTYCZNE : STATYSTYKI : NOWOŚCI : KONTAKT : 
NASZA OFERTA czyli JAK Z NAMI ZAROBISZ SWÓJ PIERWSZY MILION

Witamy Cię serdecznie w naszej Ofercie Erotycznej

To, że wszedłeś na tą stronę oznaczać może tylko jedno: jesteś zainteresowany łatwym i przyjemnym zarabianiem dużych pieniędzy w internecie więc nie będziemy Cię do tego przekonywać tylko postaramy się napisać kim jesteśmy - abyś nam zaufał jak już to zrobili inni - oraz przedstawimy Ci jak to się robi i ile można na tym zyskać.

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą działającą od 1996 roku i - w tamtych czasach - sprzedającą komputery. W tej chwili zajmujemy się już tylko i wyłącznie wszystkim, na czym można zarobić w internecie - od poczty e-mail, stron www, serwerów, instalacji i udostępniania sieci, reklamy, płatności elektronicznych (smsy, karty, przelewy i inne) po właśnie utrzymywanie i prowadzenie stron o tematyce erotycznej, na których już wkrótce również Ty zaczniesz zarabiać.

Od czego to się wszystko zaczęło

Erotyką zajmujemy się od 2000 roku i od tego czasu znajdujemy się - razem z kilkoma innymi liczącymi się na rynku firmami - w ścisłej czołówce polskich tzw. Sponsorów - czyli firm zrzeszających duże ilości mniejszych partnerów w celu wspólnego reklamowania i oczywiście zarabiania na sobie nawzajem.

Co więcej - kilka z w/w firm powstało właśnie dzięki nam, mają się również dobrze a my z przyjemnością nadal z nimi współpracujemy w ten czy inny sposób.
Więc dlaczego właśnie akurat z nami - zapytasz

Ponieważ nasza oferta jest najlepsza :-)

No dobrze, to już znasz, każdy tak mówi. Więc czym nasza oferta wyróżnia się z kilku innych?

Po pierwsze jest przejrzysta i bardzo prosta w obsłudze nawet dla największego laika.

Po drugie nie ma żadnych ukrytych haczyków a jeśli stwierdzisz, że jakiś znalazłeś to daj nam znać, bo na pewno będzie to dla nas ciekawostka o której nie wiedzieliśmy (ciągle czekamy na tego pierwszego).

Po trzecie istnieje już 8 lat nadal ma się dobrze i - co najważniejsze - nie ma zamiaru się pogorszyć cały czas rozszerzając swoje możliwości i aktualizując dostępne formy zarabiania.

Po czwarte przez te 8 lat nabraliśmy olbrzymiego doświadczenia, więc współpraca z nami jest bardzo bezpieczna również od strony technicznej - naszym mottem było, jest i zawsze będzie najpierw bezpieczeństwo i stabilność - później cała reszta.

Oznacza to troszkę mniej wodotrysków niż gdzie indziej za to funkcjonalność, wygodę i bezpieczeństwo doprowadziliśmy już prawie do perfekcji pamiętając jednak o tym żeby nie zostać w tyle nadal nad tym pracujemy. Jest to temat bez dna i nigdy się nie skończy określeniem "już wszystko potrafimy".

I tego się trzymamy.
właścicielem powyższej oferty jest OF.PL sp. z o.o. : 41-300 Dąbrowa Górnicza : ul. Rejtana 20 : tel 32 764 18 00 : fax 32 764 18 01